PRO21 is het samenwerkingsverband tussen de PvdA, D66 en Groen Links in de gemeente Nijkerk. Belangrijke punten voor ons zijn: solidariteit, duurzaamheid en openheid. Onze partij maakt deel uit van de coalitie (twee wethouders) en is vijf raadsleden vertegenwoordigd in de gemeenteraad.

 

U bent van harte welkom een fractievergadering bij te wonen, neem svp van te voren even contact op met Irene Moes, Fractie@PRO21.nl.

 

 Irene 400 witte achtergrond

 

 

   Irene Moes

   Fractievoorzitter

 

   Tel.: 06 247 184 69
   Irenemoes@gmail.com

  Wim Close

 

 
   Wim van Veelen

   raadslid

   Tel.: 06 512 406 53
   Wim@PRO21.nl 

 Antoinette klein en close

 

 

   Antoinette de Bruin

   raadslid

 

   Tel.: 06 490 849 98
   acjdebruin@outlook.com

 Linda klein en close

 

 

  Linda de Wals

   raadslid

   Tel.: 033 2538 533
   Linda@PRO21.nl

  Vierkant Janneke 400

 

 

   Janneke van Heugten

   raadslid

 

   Tel.: 06 246 422 65
  Janneke@PRO21.nl 

 

  bart400

 

   Bart Verbeek

   Steunraadslid/commissielid

   
   Tel.: 06 270 573 39
   bhverbeek@gmail.com

 

 

 

   

 

 Vincent Schoutendef

 

   

   Vincent Schouten     
   Steunraadslid/commissielid


   
   Tel.: 06 412 100 61
   vincentrum@chello.nl

 

 

 

 

 

 Rene close1    René Ruesen
   Commissielid


   Tel.: 06 192 688 60              
   r.ruesen@chello.nl

 

 

   

 

 

  

 

 

  

 

PRO21 op Twitter

24 april om 12:00
Wie willen we eren met een straatnaam? Een pleidooi voor meer vrouw in de straat. #Nijkerk #Hoevelaken… https://t.co/X31zNQoXOA
14 april om 14:33
RT @NadyaAboyaakoub: Geweldige sportief evenement, de Halve van Nijkerk met honderden deelnemers in de @gemeenteNijkerk top georganiseerd…
14 april om 14:32
Een trap waar je over sneeuw of ijzel kunt uitglijden. Of waar je met je hakken in kunt blijven steken. PRO21-fract… https://t.co/DzkG94jEdG