PRO21 is het samenwerkingsverband tussen PvdA, D66 en GroenLinks in de gemeente Nijkerk. Onze partij maakt deel uit van de coalitie (twee wethouders) en is vijf raadsleden vertegenwoordigd in de gemeenteraad.

Kernpunten voor ons zijn: #samen #open #dichtbij

U bent van harte welkom een fractievergadering bij te wonen, neem svp van te voren even contact op met Irene Moes, fractie@PRO21.nl.

 

Fractieleden 

 Irene 400 witte achtergrond

 

 

   Irene Moes

   Fractievoorzitter

 

   Tel.: 06 247 184 69
   Irene@PRO21.nl

  Wim Close

 

 
   Wim van Veelen

   raadslid

   Tel.: 06 512 406 53
   Wim@PRO21.nl 

 Antoinette klein en close

 

 

   Antoinette de Bruin

   raadslid

 

   Tel.: 06 490 849 98
   Antoinette@PRO21.nl

 Linda klein en close

 

 

  Linda de Wals

   raadslid

   Tel.: 033 2538 533
   Linda@PRO21.nl

  Vierkant Janneke 400

 

 

   Janneke van Heugten     

   raadslid

 

   Tel.: 06 246 422 65
  Janneke@PRO21.nl 

 

 

Steunfractie / commissie leden 

  bart400

 

 

   Bart Verbeek

   Steunraadslid/commissielid

   
   Tel.: 06 270 573 39
   Bart@PRO21.nl

 

 

 

 

   

 

 Vincent Schoutendef

 

   

   Vincent Schouten     
   Steunraadslid/commissielid


   
   Tel.: 06 412 100 61
   vincentrum@chello.nl

 

 

 

 

 

 Rene close1    René Ruesen
   Commissielid


   Tel.: 06 192 688 60              
   Rene@PRO21.nl

 

 

   

 

 

  

 

 

  

 

 

PRO21 op Twitter

10 oktober om 13:45
Het doet ons goed dat ook in onze gemeente de regenboogvlag dit weekend wappert om Coming Out Dag te ondersteunen.… https://t.co/0IVclkXV3l
05 oktober om 09:39
De Week van de opvoeding staat in het teken van staan en opvallen. Juist in deze periode waar Corona het dagelijks… https://t.co/hL1hKwyNlX
03 oktober om 00:19
PRO21 heeft schriftelijke vragen gesteld over het antidiscriminatiebeleid @gemeenteNijkerk. Iedere inwoner heeft re… https://t.co/JBElRVLuVk